Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

ООН: 20 вантажівок з гуманітарною допомогою для Сектора Гази "явно недостатньо"

Соціум22 октября 2023, 16:25 0

В Організації об'єднаних націй заявили, що 20 вантажівок з гуманітарною допомогою для Сектора Гази "явно недостатньо" та закликали до подальшої підтримки мирного населення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на спільну заяву ВООЗ, Всесвітньої продовольчої програми, ПРООН, Фонду у галузі народонаселення та ЮНІСЕФ.

"Найбільшому ризику піддаються вразливі верстви населення, а діти помирають з тривожною швидкістю й позбавлені права на захист, їжу, воду та медичну допомогу", - зазначається у заяві.

Вони також закликали до гуманітарного припинення вогню та надання негайного та необмеженого гуманітарного доступу до всієї території Гази.

"Гуманітарна ситуація в Газі була відчайдушною і до останніх бойових дій. Нині вона катастрофічна. Світ повинен робити більше", - наголошують в ООН.

А речник Генсека ООН Стефан Дюжаррік повідомив, що перші 20 вантажівок з гуманітарною допомогою, які в'їхали в Газу, не проходили перевірку на наявність зброї. Він додав, що такого більше не буде. Також Дюжаррік додав, що невідомо, коли Газа отримає наступну партію допомоги.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях