Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

ISW: Розгортання вагнерівців на будь-яких ділянках фронту не матиме жодних наслідків на полі бою в Україні

Соціум30 сентября 2023, 13:20 0

Розгортання колишніх бойовиків пвк «вагнера» на будь-яких ділянках лінії фронту не матиме жодних значних стратегічних чи навіть локальних наслідків на полі бою в Україні.

Як передає Укрінформ, такого висновку дійшли аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

В ISW зауважили, що останнім часом з’являється все більше повідомлень про те, що поряд із росгвардією на лінії фронту діють кадри «вагнера», а держдума найближчим часом розгляне проєкт закону, який дозволить росгвардії створювати власні добровольчі формування.

Американські фахівці відзначили, що нинішній командир пвк «вагнер» антон єлізаров (позивний «лотос») уже веде переговори з росгвардією про умови вступу вагнерівців до її добровольчих формувань.

крім того, в ISW, з посиланням на російські інсайдерські джерела, повідомили, що частини контингенту пвк «вагнер» у білорусі не хочуть підписувати контракти ні з міноборони рф, ні з росгвардією, і планують приєднатися до створеної білоруським президентом лукашенком із бойовиків «вагнера» власної пвк під командуванням вагнерівця з позивним «брест».

«Поетапне розгортання колишніх бойовиків «вагнера» на будь-яких ділянках лінії фронту навряд чи призведе до якихось значних стратегічних чи навіть локальних наслідків на полі бою в Україні», - зазначили в ISW.

У попередньому огляді ISW йшлося про те, що Іран може домовитись з рф про передачу ракет після закінчення дії резолюції Ради безпеки ООН 2231, що забороняє йому укладати такі угоди, 18 жовтня.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях