Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

НАЗК внесло дві німецькі компанії до переліку міжнародних спонсорів війни

Соціум21 сентября 2023, 18:25 0

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло двох провідних німецьких виробників високоточних верстатів SPINNER та DMG MORI до переліку міжнародних спонсорів війни, які постачають свою продукцію до держави-агресора росії попри введені санкції. Без цих верстатів рф не може виготовляти зброю та компоненти до неї. Про це сказано у повідомленні НАЗК у середу, 20 вересня.

Верстати цих компаній попри введені санкції досі отримує росія, а саме підприємства російського військово-промислового комплексу, що розробляють та виготовляють компоненти до літаків Су та МіГ. Без них вона не здатна виготовляти зброю та компоненти до неї.

За даними Export Genius, з 24 лютого 2022 року по 30 червня 2023 року компанія SPINNER імпортувала до рф верстатів та комплектуючих на майже $15 млн США, а обсяг поставок обладнання збільшився на 500%, а на сайті зазначено, що виробник працює "у звичайному режимі".

Також компанія DMG MORI, що має 16 виробничих заводів і 113 торгово-сервісних центрів у 88 країнах світу, на російському ринку представлена через тов "дмг мори рус", що управляє верстатобудівним заводом в Ульянівську — тов "ульяновский станкостроительный завод". Послуги компанії охоплюють увесь життєвий цикл верстата, включно з навчанням, ремонтом, технічним обслуговуванням та обслуговуванням запасних частин.

У НАЗК зазначили, що наприкінці лютого 2022 року DMG MORI оголосила про припинення всіх продажів і обслуговування в росії та виробництва на заводі в Ульяновську, а насправді активно торгує на ринку рф.

"У той час як німецький народ надає безпрецедентну оборонну допомогу Україні для захисту від російської агресії, німецькі компанії Spinner та DMG MORI продовжують співпрацю з рф, підтримуючи її військовий потенціал", - сказано у повідомленні.

Теги: НАЗК

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях