Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Юсов: У підрозділу ГУР «Шаман» є реалізації щодо ліквідації високопоставлених російських офіцерів

22 августа 2023, 09:15 0

У підрозділу Головного управління розвідки Міноборони «Шаман» є реалізації щодо ліквідації високопоставлених російських офіцерів.

Про це в інтерв’ю «Українським новинам» заявив представник ГУР МОУ Андрій Юсов, передає Укрінформ.

«Є (такі реалізації – ред.). Називати прізвища та підрозділи ми не будемо, але ми говоримо про роботу ГУР. Такі приклади є, робота триває. Самих воєнних злочинців багато, тому роботи вистачить», - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи «Шаман» працює тільки на окупованих територіях, чи по всьому світу, Юсов зазначив, що мова йде про роботу ГУР МО.

«Сьогодні у нас ворог №1 - це РФ. Але якщо говорити про роботу ГУР МО, то вона так чи інакше передбачає діяльність та взаємодію з багатьма державами по різних точках світу», - поінформував представник ГУР.

У відповідь на питання про інформацію щодо того, що «Шаман» зосередиться на ліквідації російських офіцерів і про те, чи будуть інші категорії, Юсов заявив, що всі воєнні злочинці та державні зрадники мають понести покарання.

За його словами, насамперед мова йде про покарання в межах чинного українського законодавства і міжнародного права.

«Кожен такий злочинець може не чекати і здатися українському правосуддю або ж в іншій державі, де поширюється юрисдикція міжнародного трибуналу. В іншому випадку такі самі себе наражають на небезпеку. З 2014 року ми бачимо, що велика кількість окупантів, воєнних злочинців та зрадників не дочекались трибуналу», - сказав він.

Стосовно того, чи буде «Шаман» «карати» колишніх українських високопосадовців, таких, як експрезидент віктор янукович, ексгенпрокурор віктор пшонка, ексглава Міністерства внутрішніх справ віталій захарченко, колишній перший віцепрем'єр-міністр України сергій арбузов, представник ГУР зазначив, що йдеться про справедливу відповідальність, у тому числі держзрадників.

«Якщо вони причетні до воєнних злочинів, то спокійно себе почувати не повинні. Робити окремі анонси, я думаю, не варто», - зазначив Юсов.

Теги: Юсов, Шаман

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях