Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

30 % росіян готові підтримувати путіна, - опитування

Соціум24 мая 2023, 14:20 0
Поделиться

Соціологи компанії Russian Field провели дослідження про президентські вибори у росії 2024 року. У ньому вони поставили відкрите питання, кого росіяни готові підтримати. Респонденти самі називали ім'я, а не вибирали зі списку. Про це повідомляють російські ЗМІ.

В опитуванні взяли участь 1600 осіб – його проводили 13-16 травня.

30,2% опитаних росіян назвали володимира путіна. Найпопулярнішими кандидатами після чинного президента стали голова пвк вагнера євген пригожин (2%), опозиціонер олексій навальний (1,8%), померлий екслідер лдпр володимир жириновський (1,3%).

Відповідаючи на інші питання дослідників, третина опитаних – 31% – вважали за неприпустиме або скоріше неприпустиме для президента обіймати посаду понад два терміни. Протилежної точки зору дотримуються 66% респондентів.

Згідно з опитуванням, жінки підтримують путіна частіше, ніж чоловіки (33% проти 24%). Також прихильників у чинного президента найбільше серед тих, хто отримує інформацію з телебачення (39%), найменше – хто читає Telegram-канали (23%). Перераховуючи якості, які їм подобаються у диктаторові, опитані називали рішучість та стійкість (7,9% та 7,6%). Найнепривабливішими в президенті респондентам видається м'якість (5,2%) путіна.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях