Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Відома українська співачка розповіла, як їй помстився Порошенко

Соціум1 мая 2023, 17:29 0

Співачка Анастасія Приходько заявила, що їй анулювали американську візу через п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Про це вона розповіла в програмі "Слава+", пишуть Українські новини з посиланням на ТСН.

"До Америки я зараз не можу поїхати, бо в мене забрали візу. Завдяки Петру Олексійовичу Порошенку. Після суду, коли я виграла, в мене анулювали американську візу. Щоб помститися мені. Одним дзвінком це вирішується", – розповіла Приходько.

Також артистка пригадала, що минулого року мала летіти до США, аби виступити на концерті до Дня Незалежності України, проте її зняли з літака та повідомили, що вона не може виїхати на територію Сполучених Штатів.

"І я потім дізналась, що візу у мене забрали одразу після того, як я виграла суд. Гроші він теж не перевів і компанії його повністю рахуються банкротами", – додала Приходько.

Як повідомляє видання, конфлікт між співачкою та п'ятим президентом України Петром Порошенком стався у 2018 році. Приходько розповіла, що на той час кандидат у президенти Порошенко обманом зняв її у своєму передвиборчому ролику – вона не давала згоди брати участь у зніманнях зазначеного політичного ролика.

Вказується, що Приходько подала до суду та виграла його у команди Порошенка. Експрезидент України мав виплатити артистці 260 тисяч гривень.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях