Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Веніславський: У Раді розглядають можливість вручення повісток за допомогою месенджерів

Соціум30 марта 2023, 17:32 0
Поделиться

У Верховній Раді розглядають можливість вручення повісток у військкомат чоловікам за допомогою месенджерів. Про це представник Президента у Верховній Раді, член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський (фракція "Слуга народу") сказав в ефірі телемарафону, передають Українськi Новини.

Він повідомив, що на рівні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки розглядають можливість удосконалення законодавчих підстав для того, щоб територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (військкомати) могли більш системно і менш конфліктно вручати повістки.

"Наприклад, для порівняння, в Кримінально-процесуальному кодексі і в цивільно-процесуальних є можливість повідомлення про час судового засідання через різноманітні месенжери в телефоні. Чому так само не екстраполювати цю ситуацію на військовозобов'язаних? База телефонних номерів всіх військовозобов'язаних до війни була точно сформована. Ми зараз можемо щонайменше повідомити, що такому-то громадянину належить прибути до територіального центру. Ми розглядаємо таку можливість усунути бюроктатичні процедури і змусити військовозобов'язаних все-таки стати на військовий облік, як цього вимагає Конституція і закони України", - сказав він.

Веніславський зазначив, що технічні можливості переконатися, що адресат отримав йому спрямований меседж, є.

Він сказав, що зараз є певні проблеми з мобілізацією, тому що багато чоловіків призовного віку, які є внутрішньо переміщеними особами, не стали на військовий облік за місцем свого фактичного проживання.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях