Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Окупантів "евакуювали" з Мелітополя до "безпечного" Сімферополя за гроші: ЗМІ дізналися про бізнес командування РФ

29 сентября 2022, 16:47 0

Командування 58-ї загальновійськової армії Сухопутних військ РФ (Південний військовий округ) підробляє довідки про евакуацію окупантів, якщо ті заплатять хабар. Таким чином абсолютно здорових солдатів відправляють із Мелітополя до тимчасово захопленого Сімферополя (Крим, Україна).

Про це 29 вересня повідомив Telegram-канал "Досье Шпиона" з посиланням на анонімне джерело. Зазначається, що схему організували військові з 58-ї армії окупантів (в/ч 47084, м. Владикавказ, наразі дислокуються в Мелітополі) разом із підконтрольними медичними підрозділами.

Останні підробляють первинні медкартки (ф-100), щоб евакуювати військовослужбовця в тил у зв'язку з "пораненням, отриманим на полі бою". У Сімферополі таких несправжніх "300-х" приймають у медичні частини, які також "в долі".

"До речі, пізніше, на підставі цього документа, солдат матиме право на виплати й пільги у зв'язку з отриманим пораненням", – підкреслив автор Telegram-каналу.

За його даними, вартість "послуги" варіюється від 80 000 до 150 000 рублів з одного солдата. Командування таким чином частково вирішує проблему з "відмовниками" та примудряється ще й заробити на цьому.

Источник:  obozrevatel.com
 

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях