Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

У столиці сестри милосердя УПЦ годують обідами бездомних та нужденних

25 августа 2022, 14:25 0
Поделиться

Сестри милосердя при Кирилівському чоловічому монастирі столиці годують нужденних на території психіатричної лікарні імені Павлова.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на Телеграм «Церква допомагає», співробітники Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань передали сестрам продукти на суму 7 тис. грн.

«Готуємо щодня по 20 літрів кожної страви, щоб вистачило усім. Хворі з лікарні приходять до нас поїсти, бо хоч їх і годують, але ж у нас справжня домашня кухня. Приходять пенсіонери, яким не вистачає грошей на нормальне харчування. Багатьох з них ми вже добре знаємо, бо вони приходять до нас постійно», - поділилася старша сестра милосердя Ксенія.

Щодня до благодійної трапезної приходять близько 70 бездомних, пенсіонерів та пацієнтів. Кожен з них отримує повноцінний обід і навіть може взяти порцію з собою для нужденних родичів чи знайомих.

Зараз у сестринстві на честь ікони Божої Матері «Відрада та Втіха» при Свято-Кирилівському чоловічому монастирі усього 10 сестер, тому вони запрошують до себе усіх бажаючих послужити хворим та нужденним.

Додаткова інформація за телефоном 067-600-33-27 (Ксенія).

 

 
Поделиться
Теги: УПЦ

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Мы в соц.сетях