Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

У храмах та монастирях УПЦ у День незалежності молилися за мир в Україні

25 августа 2022, 14:15 0
Поделиться

У 31-шу річницю незалежності України, у храмах і монастирях Української Православної Церкви духовенство єпархій підносило молитви за Україну, її Захисників, владу, народ та настання миру у нашій Державі.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви з посиланням на news.church.ua, у Введенському храмі Ближніх печер Києво-Печерської лаври намісник обителі митрополит Павел звершив подячний молебень.

За богослужінням підносилися молитви за владу, народ і воїнство нашої Української Держави, щоб Господь у цей нелегкий час зміцнив усіх, хто уповає на Нього.

Також у Києво-Печерській Лаврі, в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці, був відслужений молебень за мир в Україні та здоров’я українських Захисників. Богослужіння очолив архімандрит Маркел (Павук) у співслужінні викладачів та співробітників Київських духовних шкіл у священному сані.

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив молебень у Троїцькому соборі Браїлівського монастиря.

Під час богослужіння архієрей, духовенство та миряни Вінницької єпархії помолилися за здоров’я воїнів, котрі захищають нашу Батьківщину від російської агресії, і за весь український народ.
Особливі молитви були піднесені за тих, хто загинув на фронті.

У своєму слові архіпастир висловив надію, що у скорому часі в Україні настане мир і перестануть гинути люди.

У храмах та монастирях Ніжинської єпархії були піднесені молитви за Україну, мир у Державі, за Захисників Батьківщини та український народ.
Єпископ Ладанський Феодосій очолив молебень за мир в Україні у Петро-Павлівському храмі Благовіщенського чоловічого монастиря.

Священнослужителі та миряни подякували Богу за усі Його благодіяння нашому народу, а також піднесли молитви за владу, військо, боголюбивий народ України та про настання миру на наші землі.

У всіх храмах Сумської єпархії були звершені молебні за Україну, її військо і народ, за перемогу над ворогом, добробут і злагоду в українському суспільстві.

З нагоди свята у всіх храмах Сумської єпархії лунав урочистий церковний дзвін.
У кафедральному соборі Різдва Христового Івано-Франківська звершили святкову Божественну літургію та молебень про мир в Україні.
Також була відслужена заупокійна літія за полеглих українських воїнів.

 

 
Поделиться
Теги: УПЦ

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Мы в соц.сетях