Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Тисячі паломників УПЦ йдуть хресним ходом з Кам'янця-Подільського до Почаївської лаври

25 августа 2022, 12:30 0
Поделиться

Тисячі віруючих Української Православної Церкви йдуть хресним ходом з Кам'янця-Подільського до Свято-Успенської Почаївської лаври.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на прес-службу Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ, учасники хресного ходу продовжують своє паломництво незважаючи на дії місцевих активістів, які не пускали віруючих пройти через села Збаразького та Лановецького районів на Тернопільщині.

«Хресна хода повертається і обходить села польовими дорогами. Вдвічі-втричі збільшуючи маршрут без їжі, без води. На всі прокляття паломники відповідають "Христос Воскрес"», – поділилися в єпархії 24 серпня.

За даними єпархії, у хресному ході беруть участь 7 тисяч паломників.

«Хресна хода до Почаєва розділилася. Жінки та діти вирушили до гори Почаївської автобусами від Тернопільської єпархії. Вони пройшли понад 20 км серпневою спекою і «боголюбні» галичанські християни ніде не дали ні кухля води... усюди перешкоджаючи хресній ході. Чоловіки продовжать шлях з іконами до Пресвятої Богородиці пішки», - зазначили у прес-службі єпархії.

Раніше, 23 серпня, учасникам молитовної ходи не дозволили пройти через Волочиськ Хмельницької області.

За рішенням виконкому Волочиської ГТГ, активісти, депутати та тероборона заблокували вхід до міста.

У зв'язку з військовим станом Кам'янець-Подільська єпархія УПЦ цього року не бере участі в організації традиційного Успенського хресного ходу до Почаївської лаври. Прочани розпочали ходу 19 серпня. Вони долають сотні кілометрів пішки, щоб 27-28 серпня взяти участь у престольних урочистостях Почаївської лаври.

 

 
Поделиться
Теги: УПЦ

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Мы в соц.сетях