Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Що потрібно для створення ідеального макіяжу

16 октября 2022, 20:51 0

Зразково виконаний макіяж – це магія створення нового образу, мрійливого або серйозного, грайливого або ділового. За допомогою правильно нанесеної косметики вправно приховуються всі недоліки, корегується овал обличчя, розставляються потрібні акценти. Володіючи основними техніками, кожна жінка майже в будь-якій ситуації буде виглядати чудово.

 

Перелік необхідної складової жіночої косметички

 

Щоб зробити макіяж неперевершеним, потрібні не лише навички та володіння техніками. Не менш важливими є такі складові, як інструменти та якісні косметичні засоби https://parfumcity.com.ua/ua/catalog/kosmetika. Ще одна умова успіху – відповідність косметики, яка є в косметичці, індивідуальному типу шкіри та її натуральному кольору. Базовими для макіяжу кожної представниці слабкого полу є такі засоби:

  • тон для основи – це старт макіяжу, забеспечуючий рівний кольор обличчя;
  • розсипчаста, в кульках або пресована пудра – другий крок, захищаючий від надлишкового блиску;
  • рум’яна – етап, необхідний для підкреслення скул, надання обличчю рельєфу та свіжості;
  • тіні – крок, ціль якого – звернути увагу на очі, виділити їх глибину;
  • олівець – допоміжний до попереднього етап, щоб створити потрібний вираз погляду;
  • туш – крок, потрібний для прикраси вій, без яких весь макіяж очей не буде виглядати довершеним;
  • помада – фінал, остання «вишенька на торті».

 

Перелічені засоби є базовими, самими необхідними. Але при бажанні та прагненні створення макіяжу на професійному рівні, склад косметички можна розширити ще багатьма позиціями, наприклад, консилери, коррегуючі засоби, хайлайтери, фарби для брів та інше. Щодо інструментів, які необхідні для більш точнішого нанесення косметичних засобів, то в мінімальний набір повинні входити різноманітні пензлі, щіточки та спонжі.

 

Головні умови для створення досконалого макіяжу

 

Кожна жінка, наче справжня магиня, має свої таємниці та тонкощі у створенні індивідуального образу. Але є умови, які повинні дотримуватися усіма, тоді результат буде виразнішим та приємно вражаючий. Перша умова – створення рівномірного тону обличчя. Засоби повинні приховати всі недоліки, як то – висипання, покрасніння, запалення.

 

Друга умова стосується брів. Правильно підмальовані дуги, при цьому колір повинен обов’язково співпадати з натуральним, створюють вираз обличчя. Третя умова – акуратність та помірність в нанесенні макіяжу. Адже якась нерівна лінія може все занапастити та зіпсувати бажаний ефект. Також не потрібно робити занадто багато акцентів – якщо очі намальовані яскраво, помада повинна бути менш виділяючоюся.

 

При нанесенні макіяжу треба дотримуватись певної послідовності. Спочатку слід підготувати шкіру. Для цього її очистити, нанести зволожуючий засіб. Далі вирівнюється тон та скульптуруються контури обличчя. Лише потім настає черга декоративної складової: рум’яна, тіні, олівець, туш, помада.

 

Запорукою гарного макіяжу та його важливою складовою є якісна косметика. Вона допоможе зробити диво навіть, якщо немає професійних навиків. Чи буде макіяж ідеальним – залежить від самої жінки, від її переваг щодо вибору косметичних засобів та прагнення до досконалості.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях