Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Ціна на алюмінієві вікна SKLO

7 февраля 2023, 13:50 0
Поделиться

Алюмінієві вікна – сучасні конструкції, які прикрасять будь-яке приміщення та покращать його зовнішній вигляд. Віконні системи з алюмінію є універсальним варіантом. За вартістю та зовнішніми характеристиками їх можна назвати золотою серединою між елементами з пластику та дерева.

Переваги, різновиди та використання алюмінієвих вікон

Бажання купити алюмінієві вікна серед споживачів постійно зростає. Раніше вони значно поступались пластиковим конструкціям, але останнім часом попит на них збільшується. Це обумовлено наступними перевагами:

  • зносостійкість – витримують механічні пошкодження, температурні перепади та не піддаються корозії;
  • універсальність – однаково добре прикрасять офісні приміщення, банківські установи, виробничі цехи або квартири у житлових будинках;
  • варіативність – алюмінієвий профіль можна пофарбувати у різні відтінки для гармонійної інтеграції у екстер’єр;
  • простота догляду – не накопичують велику кількість бруду та пилу, легко протираються звичайними мийними засобами.

Алюмінієві вікна виготовляються з холодного або теплого профілю, перший варіант краще використовувати у приміщеннях без наявності опалення. Компанія SKLO пропонує вам придбати алюмінієві вікна у Києві власного виробництва. Конструкції виготовляються з якісного алюмінієвого профілю, який доповнюється тонованим, прозорим або матовим склом.

Ціна на алюмінієві вікна вище, ніж для варіантів з металопластику. Це обумовлено технологічно складним процесом виготовлення та вартістю самого матеріалу. Але конструкції з алюмінію повністю виправдовують витрачені на них кошти, після встановлення вони можуть прослужити до 80 років, а то і більше.

Послуги компанії SKLO

Компанія SKLO розробляє для замовників індивідуальні проєкти алюмінієвих вікон в Києві та інших українських містах. Через наш сайт можна напряму звернутись за послугою, отримати попередній розрахунок вартості. Після обговорення деталей спеціалісти виїжджають на місце для виконання замірів та проведення подальших монтажних робіт.

Монтаж вікон з алюмінію та скління виконується професіоналами з багаторічним досвідом. Це дозволяє їм впоратись з різноманітними викликами та забезпечити високу якість послуг. Ми використовуємо якісний алюмінієвий профіль від брендів Rehau, Alyutech, Ponzio та інших компаній зі всесвітньо визнаним ім’ям та відмінною репутацією.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях