Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Мережко: Китай має суттєвий вплив на росію, яка стає дедалі більш залежною від нього

Політика13 июня 2024, 10:16 0

Китайська Народна Республіка намагається уникати участі у Глобальному саміті миру тому, що підтримує росію як стратегічного партнера, а голова КНР Сі Цзіньпін міг пообіцяти диктатору володимиру путіну неучасть в обмін на конкретні поступки. Про це у коментарі LIGA.net заявив нардеп від Слуги народу, голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики Олександр Мережко.

"Китай намагається уникати участі в саміті тому, що він підтримує росію як свого стратегічного партнера. Ймовірно, під час останньої зустрічі с путіним китайський очільник обіцяв путіну не брати участі у саміті в обмін на конкретні поступки", – заявив він.

За словами нардепа, Китай має суттєвий вплив на росію, яка стає дедалі більш залежною від нього.

Також, зазначив Мережко, путін боїться опинитися у повній ізоляції без підтримки від КНР – це б призвело до проблем з російською економікою та військово-промисловим комплексом.

Він вважає, що з таким впливом КНР могла б серйозно посприяти припиненню російської агресії, проте не хоче цього робити: продовження війни є вигідним для держави, оскільки це зробить росію ще більш залежною від неї.

Також, на думку китайського керівництва, війна послаблює Захід і дає певні можливості в майбутньому для захоплення Тайваню, зауважив нардеп.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях