Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Климпуш-Цинцадзе: Після виборів у ЄП Україна має посилити роботу з новими парламентарями

Політика11 июня 2024, 11:17 0

Зі збільшенням кількості представників праворадикальних сил у Європейському парламенті Україна для своєї подальшої підтримки має посилити роботу з новими європарламентарями, вважає голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе (фракція "Європейська солідарність").

"Я рада, що прогнози про те, що центристські партії збережуть свою більшість, здійснюються і здійснилися. І ми можемо розраховувати, що між собою вони знайдуть порозуміння, і Європейська народна партія, яка здобула чверть мандатів, і Соціал-демократична партія, і ліберали так звані оновлені, "Оновлена Європа", і "зелені", вони все ж таки будуть і надалі визначати політику і щодо самого європейського майбутнього Євросоюзу, і щодо подальшої підтримки України", - сказала Климпуш-Цинцадзе в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Водночас народний депутат наголосила, що для України "великим викликом є серйозне збільшення кількості представників праворадикальних сил у Європейському парламенті".

"Це означає, що ми маємо потроїти свої зусилля системної роботи з Європейським парламентом, і не лише з комфортними партіями, а й з партіями, які не поділяють нашого бачення, не усвідомлюють наших потреб як таких, що впливатимуть також і на майбутнє Європейського Союзу. Тому це велике, серйозне завдання, і, вочевидь, ми не повинні цим нехтувати і не повинні ставитися до підтримки Європейського Союзу як до даності. Нам важливо усвідомити, що над нею постійно треба працювати як із суспільствами в країнах-членах (ЄС - ІФ-У) - і це теж надзавдання, так і з новими європарламентарями", - наголосила Климпуш-Цинцадзе.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях