Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Кандидат на посаду президента ЄК: росія вже трансформувала свою економіку у воєнну і спрямовує всі кошти на оборону

Політика24 мая 2024, 18:25 0

Кандидат на посаду президента Єврокомісії від Партії європейських соціалістів Ніколя Шміт (Люксембург) заявив, що Європа має й надалі потужно підтримувати Україну та продовжувати інвестиції у спільну оборону.

Про це він заявив під час дебатів кандидатів на посаду голови Єврокомісії, у яких узяли участь чинна очільниця ЄК Урсула фон дер Ляєн та представники партій Європарламенту, передає кореспондент Укрінформу.

«Я б і не хотів так багато інвестувати в оборону та допомогу українцям, але... ми не обирали загрозу від росії та фашистського режиму москви. І для нашої безпеки надзвичайно важливо захищати цінності і надалі інвестувати в оборону», - сказав кандидат.

Політик зауважив, що подальше фінансування оборонної та військової сфери важливе, однак Євросоюз також має вкладатись у спільну соціальну цілісність, тому що поняття безпеки та внутрішньої згуртованості тісно взаємопов'язані.

«Ви маєте побачити, що відбувається щодня в Україні. Бомбардують дітей, бомбардують лікарні, цивільні інституції, будинки. Щодня знищують житло в Україні. Якщо ми не будемо підтримувати Україну, … росіяни дійдуть до наших кордонів», - наголосив Шміт.

Він додав, що росія вже трансформувала свою економіку у воєнну і спрямовує всі кошти на оборону. Водночас путін продовжує говорити про мир лише на своїх умовах, де не має місця переговорам. Європа не може підтримати таку угоду, наголосив кандидат.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях