Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Німеччина продовжить дискусію щодо передачі Україні ракет Taurus

Політика19 февраля 2024, 17:24 0

У Німеччині дискусія щодо передачі Україні ракет великого радіуса дії Taurus буде продовжена.

Про це сказала очільниця оборонного комітету бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман на панельній дискусії в рамках Мюнхенської безпекової конференції, пише lb.ua з посиланням на Укрінформ.

“Ми продовжимо дискусію про ракети”, − зазначила депутатка парламенту, яка давно вимагає ухвалення рішення на користь Києва.

Штрак-Циммерман підкреслила важливість переривання ланцюжків постачання російської армії, для чого німецькі потужні ракети були б дуже потрібні. “Загалом Німеччина реально робить дуже багато в аспекті військової допомоги Україні і якщо вже щось вирішила, то “робить це в дуже німецький спосіб”, тобто надійно”, − додала Штрак-Циммерман.

На її думку, Європейський Союз, який наразі є основним партнером Києва в постачанні озброєнь, має бути набагато швидшим − діяти сьогодні, а не завтра.

Депутатка підкреслила, що всі країни ЄС мають збільшити спільні зусилля з допомоги Україні, адже ця справа не є питанням двосторонніх зв’язків. Вона не погодилась з тим, що в Європі є брак грошей на озброєння, зауваживши, що це є питанням політичної волі.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях