Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Новий голова ОБСЄ наступного тижня відвідає Україну

Політика26 января 2024, 10:16 0

Новий голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), міністр закордонних справ Мальти Ян Борг наступного тижня відвідає Україну. Про це повідомляє The Times of Malta.

«Наступного тижня я відвідаю Київ, щоб продемонструвати нашу непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України», – сказав Борг.

За словами Борга, головування Мальти продовжуватиме вимагати повного, безумовного та негайного виведення російських військ з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

«Я ще раз заявляю про своє найрішучіше засудження посилених атак (росії на Україну), які ми спостерігали протягом останніх тижнів», – зазначив він.

У присутності російських та українських дипломатів Борг наголосив, що пріоритетом Мальти в ОБСЄ є «беззаперечне зобов'язання зберігати незаконну загарбницьку війну рф проти України на першому місці в порядку денному ОБСЄ».

«Зробімо все можливе, щоб розірвати ланцюг безперервного насильства, болю й страждань, які ми спостерігаємо не тільки в цій війні, але і в конфліктах по всьому світу. Зупинімо всі навмисні руйнування життєво важливої інфраструктури та смерті цивільного населення. Зупинімо нормалізацію цієї бездушної байдужості до людського життя», – резюмував Борг.

Нагадаємо, Мальта з 1 січня 2024 року розпочала річне головування в Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) після того, як рф місяцями блокувала функціонування організації та схвалення головування Естонії.

Теги: ОБСЄ, Борг

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях