Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Білий дім: Однією з речей, що об'єднують світ, є загроза для демократії

Політика13 января 2024, 16:25 0

За словами президента США Джо Байдена, сучасний період – поворотний момент історії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Білий дім.

Координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі відповів на запитання, як адміністрація Байдена бачить свою зовнішню політику у світлі подій в Україні та секторі Газа. При цьому Кірбі уточнив, що загрози для демократії мають різні характери.

"Президент описує нинішній час, в якому ми живемо як переломний момент, і він має рацію. Адже якщо ви подивіться по всьому світу, однією з речей, що об'єднують, є загроза для демократії", - сказав координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

Байден вважає, що США мають будувати свою зовнішню політику на співпраці із союзниками та партнерами. Він визнає, що США не можуть вирішити всі проблеми самостійно, але їхнє лідерство життєво важливе для досягнення успіху.

"Президент вірить у зовнішню політику, яка посилює наших союзників і партнерів, яка будується на альянсах та партнерствах, яка визнає, що Сполучені Штати не можуть зробити все самі. Однак наше лідерство життєво важливе для вирішення деяких із цих проблем", - зазначив Кірбі.

Так Байден висловив упевненість, що США продовжуватимуть відігравати активну роль у світі, як і в попередні три роки.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях