Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Чернєв: У законі про мобілізацію не буде норми про надсилання повісток через електронну пошту

Політика11 января 2024, 18:25 0

У законопроекті про мобілізацію не буде норми про надсилання повісток через електронну пошту. Про це заявив депутат від фракції "Слуга народу", заступник голови комітету Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв в телемарафоні, передають Українськi Новини.

"Повістки через електронну пошту не мають надсилатися. Це неможливо проконтролювати, неможливо з’ясувати, чи отримала це (таку повістку) людина. Ми всі щодня отримуємо десятки й навіть сотні листів, які потрапляють у "спам". Щоб людина не несла відповідальності за те, що не отримала чи не прочитала такий лист, це точно не має бути такої норми", - сказав депутат.

Він також зазначив, що депутати проти скасування звільнення від мобілізації для інвалідів 3-ї групи.

"Ми наполягаємо на тому, щоб інваліди першої, другої та третьої групи взагалі не підлягати мобілізації", - сказав він.

Чернєв сподівається, що комітет з нацбезпеки визначиться щодо законопроекту про мобілізацію сьогодні з рекомендацією Раді або прийняти в першому читанні з урахуванням пропозицій комітету до другого читання, або повернення законопроекту для опрацювання уряду.

Він також запевняє, що фінальна версія законопроєкту щодо мобілізації з пропозиціями депутатів буде максимально збалансованою і не буде містити антиконституційних норм щодо порушення прав людини.

Чернєв наголосив, що депутати розуміють потребу армії в мобілізації і мають збалансувати законопроєкт між мотиваційними та примусовими нормами.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях