Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Байден звернувся до Конгресу із закликом схвалити фінансування допомоги Україні

Політика7 декабря 2023, 17:24 0

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден звернувся до Конгресу. Він закликав схвалити запит, який включає понад 60 млрд доларів на фінансування допомоги Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію виступу Байдена.

"Конгрес має затвердити додаткове фінансування для України. Мене шокує, що ми дійшли до цього часу і республіканці відмовляються його затверджувати", - наголосив президент США.

Він нагадав, що російські солдати продовжують чинити воєнні злочини, а український народ захищається вже майже два роки. І США мають пишатися, що допомагають Україні досягти успіху.

Байден розповів, що сьогодні, 6 грудня, зустрічався в онлайн-форматі з лідерами "Великої сімки". І на зустрічі було обговорено готовність продовжувати підтримувати Україну.

"Я не готовий від цього відмовитися, американський народ також. Якщо путін (російський диктатор володимир путін - ред.) захопить Україну, то він на цьому не зупиниться", - додав він.

Байден уточнив, що глава кремля продовжить свою атаку та нападе на НАТО. І тоді влада США побачить те, чого не хоче бачити, - війну американців із росіянами.

"Сьогоднішнє голосування пам'ятатимуть довго. Чи повернемося ми спиною до справи свободи і волі? Ми не можемо дати путіну виграти. Ми не можемо допустити зриву поставок в Україну. Радикальні республіканці тримають у заручниках допомогу Україні", - наголосив президент США.

Він уточнив, що між демократами та республіканцями є розбіжності, але партійна політика не повинна суперечити цінностям та державним цілям США.

"Весь світ дивиться, що роблять США. Якщо ми не підтримуватимемо Україну, то що робитиме решта світу? Я закликаю Конгрес захистити свободу. Давайте це зробимо, щоб путін не захопив Україну і не просунувся далі", - резюмував Байден.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях