Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Daily Express: Британія готується чинити тиск на Україну, щоб Київ погодився на переговори з росією

Політика6 декабря 2023, 18:25 0

Дипломати у Великій Британії готуються чинити тиск на Україну, щоб Київ погодився на переговори з державою-агресором росією задля припинення війни. Про це повідомляє британський таблоїд Daily Express.

Видання пише, що на Президента України Володимира Зеленського посилюється тиск щодо необхідності перемовин з росією. Британські дипломати готуються збільшити свої зусилля, щоб змусити Україну сісти за стіл переговорів з агресором.

"Пошепки це... Великий контрнаступ України не був схожий на успіх, на який сподівалися люди, і це викликає великі питання щодо здатності України виграти цю війну будь-яким значущим військовим шляхом. І в дипломатичних колах точаться розмови про тиск на Київ, щоб він сів і домовився. Буде дуже цікаво почути думку Девіда Кемерона (міністра закордонних справ Великої Британії) з цього приводу", - йдеться у повідомленні.

Контрнаступ України "значною мірою розглядається як невдалий", зазначає таблоїд, оскільки бої на сході країни тривають. Попри великі втрати російських військ та втрати Чорноморського флоту рф Україна відвоювала невелику територію на суші, пише Daily Express.

Теги: Daily Express

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях