Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Боррель розповів, коли в Україну приїде місія ЄС

Політика29 ноября 2023, 11:17 0

Наступного тижня місія ЄС вирушить до Києва для обговорення з українською стороною пропозицій щодо зобов'язань у сфері безпеки Україні.

Про це повідомив Високий представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель.

"Ми просунулися в питанні наших зобов'язань щодо гарантування безпеки України. Рада затвердила структуру. Сьогодні ми почали це обговорювати. А наступного тижня заступник генерального секретаря з безпеки та оборони вирушить до Києва, щоб поділитися цим із нашими українськими колегами, щоб у мене була можливість представити це Раді ЄС до закінчення року", - сказав Боррель на спільному брифінгу з главою МЗС України Дмитром Кулебою в Брюсселі.

Раніше Боррель повідомив, що на початку грудня місія Європейського Союзу відвідає Україну для обговорення пропозицій можливих гарантій Співтовариства Києву у сфері безпеки.

"Як вам відомо, на останній Раді ЄС я отримав завдання від європейських лідерів розробити безпекові зобов'язання Європейського Союзу перед Україною. Ми працюємо над цим із країнами-членами. На початку місяця я направлю до України місію, щоб обговорити з українцями наші пропозиції. Якщо я зможу поїхати, я був би дуже радий, але в будь-якому разі заступник генерального секретаря з питань безпеки і оборони поїде до України і представить пропозиції, які держави-члени все ще обговорюють", - сказав Боррель.

Теги: Боррель, ЄС

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях