Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Арахамія закликає депутатів звернутися до КС за тлумаченням строку президентських повноважень

Політика25 ноября 2023, 10:15 0

Народні депутати мають звернутися до Конституційного суду (КС) за тлумаченням Основного закону в частині строку президентських повноважень, вважає голова фракції "Слуга народу", Давид Арахамія.

"Нам потрібно зробити подання до Конституційного суду від народних депутатів, наприклад, із цього питання, щоб він дав роз'яснення, щоб просто припинити всі маніпуляції", - сказав Арахамія в авторському проєкті Наталії Мосейчук в ефірі телеканалу "1+1 Україна", коментуючи сумніви окремих політиків щодо легітимності президента після закінчення п'ятирічного перебування його на посаді.

Голова фракції ще раз підтвердив, що поки в Україні діє воєнний стан, жодних виборів - ні президентських, ні парламентських - не буде, з чим письмово погодилися і голови фракцій.

"Ми це зафіксували письмово, як меморандум між усіма політичними силами... Це потрібно донести до всіх (особливо в регіони - ІФ-У), щоб усі врешті-решт заспокоїлися і сфокусувалися знову на тому, що нам потрібно перемагати (у війні - ІФ-У)", - сказав він.

Теги: Арахамія

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях