Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Пріцкер запевнила у продовженні Вашингтоном підтримки Києва

Політика17 октября 2023, 17:24 0

Спецпредставниця США з питань відновлення України Пенні Пріцкер запевнила у продовженні Вашингтоном підтримки Києва й наголосила, що США протистоятимуть тим, хто кидає виклик їхнім принципам і цінностям.

Відповідаючи на запитання, чи занепокоєна Пріцкер тим, що події на Близькому Сході зараз можуть відволікти увагу й послабити рішучість донорів допомогти Україні відновитися економічно, вона сказала: "Коротка відповідь: ні, мене це не непокоїть".

"США непохитні у своїй підтримці України. В наших національних інтересах підтримувати Україну. І я знаю і розмовляла з багатьма людьми в Конгресі, що Україну підтримують обидві партії, є широка підтримка серед американського народу і є непохитна підтримка України з боку президента Байдена", - сказала вона на брифінгу, що відбувався на території музею-заводу Coca-Cola в селищі Велика Димерка (Київська область).

Спецпредставниця наголосила, що ситуація в Ізраїлі трагічна, нагадавши, що президент США Джо Байден засудив "обурливі та звірячі атаки ХАМАС".

"І ми будемо протистояти їм - якщо подумати про ситуацію в Україні та ситуацію в Ізраїлі, ми протистоятимемо тим, хто кидає виклик нашим принципам і цінностям, хоч би де вони перебували", - заявила вона.

Теги: США, Пріцкер

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях