Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Арахамія: Довелося розглядати понад 1000 фейкових поправок до законопроекту про зміни до держбюджету-2023

Політика7 октября 2023, 10:15 0

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія здивований кількістю фейкових поправок до законопроекту про зміни до держбюджету 2023 року, які передбачають додаткове фінансування оборонного сектору.

"Я не розумію, як можна не голосувати за питання, пов'язані з посиленням нашої оборони. Однак, на жаль, довелося розглядати понад 1000 фейкових поправок. Мені здається, що таким чином просто намагалися затягнути процес, адже наступний законопроект – перенаправлення військового ПДФО (податку) на доходи фізичних осіб – ІФ-У) з бюджетів громад до бюджету держави для видатків, пов'язаних із війною. Очевидно, існує багато людей, яким подобається бруківка, а не артилерія", - сказав Арахамія агентству "Інтерфакс-Україна".

Політик наголосив, що після тривалого розгляду остаточного варіанта документа на пленарному засіданні Верховної Ради він залишився практично у тому ж вигляді, в якому був проголосований на профільному комітеті.

Народний депутат нагадав, що Верховна Рада на пленарному засіданні в п'ятницю ухвалила законопроект №10038 про зміни до бюджету 2023 року, який передбачає збільшення видатків на фінансування безпеки та оборони на понад 322 млрд грн.

"Гроші виділяються на сили безпеки та оборони, із них 80% коштів – це зарплати нашим військовим. Саме тому дивно, що виникли суперечки на цю тему", - наголосив народний депутат.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях