Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Депутат Франції: Париж підтримує запрошення України в НАТО

Політика27 сентября 2023, 18:25 0

Депутат Національної асамблеї Франції Бенжамен Адад заявив, що Париж підтримує запрошення України в НАТО, він сподівається, що воно буде на саміті 2024 року у Вашингтоні.

Про це він розповів в інтерв’ю "Європейській правді".

Адад зазначив, що відмова запросити Україну в НАТО на саміті 2008 року в Бухаресті "стала провокацію" і "запросила" президента рф владіміра путіна до агресії.

Французький депутат підкреслив, що для забезпечення довгострокового миру, стабільності та стримування Росії членство України в НАТО необхідне.

Він додав, що зараз путін сподівається на те, що Захід втратить до України інтерес.

"Нам треба бути готовим зробити так, щоби національний егоїзм не взяв гору. І запрошення України до НАТО дозволить показати, що ми налаштовані на гру в довгу", – підкреслив Адад.

Він пропонує запрошувати Україну в НАТО у два етапи: "Перший крок… – це домовитися про двосторонні безпекові гарантії для України з боку таких держав як США і Франція, щоб гарантувати, що наша військова підтримка буде зберігатися і посилюватися. А потім я сподіваюся на другий крок: що на Вашингтонському саміті ми дамо Україні чітке запрошення до НАТО".

Також Адад вказав на скептицизм США щодо запрошення України в НАТО і заявив, що для того, щоб переконати адміністрацію Джо Байдена, необхідно "продовжувати наводити аргументи".

"Стосовно НАТО парламентарі, експерти, громадянське суспільство, аналітичні центри можуть зіграти свою роль, продовжуючи кампанію на підтримку цього", – наголосив депутат.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях