Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Ніколенко: Закликаємо світ рішуче засудити антисемітські висловлювання російського президента

Політика6 сентября 2023, 18:25 0

У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що висловлювання президента рф володимира путіна є "черговим проявом глибоко вкоріненого антисемітизму російських еліт", і закликають світ рішуче засудити ці висловлювання, повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

"ЗМІ: владімір путін пов’язав єврейське походження президента України з героїзацією нацизму. Хронічна фіксація путіна на етнічному походженні українського президента є черговим виявом глибоко укоріненого антисемітизму російських еліт. Закликаємо світ рішуче засудити антисемітські висловлювання російського президента. У сучасному світі не має бути місця ненависті за етнічною ознакою", - написав Ніколенко у фейсбуці у вівторок.

Раніше путін заявляв, що "етнічний єврей прикриває героїзацію нацизму і тих, хто очолював свого часу Голокост в Україні, а це знищення півтора мільйона людей".

Радник глави ОП Михайло Подоляк заявив, що російський президент живе у своєму світі, штучній бульбашці, ізольованій від реальності. Це означає, що він повністю недієздатний і з ним неможливо домовитися.

Теги: Ніколенко

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях