Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

ЄК не підтримала заклик Мішеля про розширення Євросоюзу

30 августа 2023, 09:15 0

Європейська комісія (ЄК) не підтримала заклик очільника Євроради Шарля Мішеля про розширення Євросоюзу до 2030 року. Як пише LB.ua, про це передає Європейська правда.

Речниця Єврокомісії Дана Спінант на брифінгу декілька разів ухилилася від відповіді на запитання журналістів, чи підтримує ЄК підготовку до розширення ЄС.

За словами Спінант, Єврокомісія вважає розширення блоку політичним пріоритетом. Вступ нових членів до Єврсоюзу має відбуватися на основі їхніх заслуг.

При цьому речниця ЄК відмовилася коментувати слова глави Євроради.

"Ми не зосереджені на даті, ми зосереджені на дуже тісній роботі з країнами-кандидатами, щоб підготуватися до їхнього вступу в Європейський Союз, ми зосереджені на підтримці реформ, які здійснюємо; інвестиціях, які допомагають їм трансформувати свою економіку і наблизитися до регуляторних вимог, які важливо виконати перед вступом до ЄС", – сказала Спінант.

Згодом вона додала, що не має інформації про жодні контакти з офісом президента Євроради через його промову щодо розширення блоку.

Нагадаємо, Шарль Мішель, перебуваючи на форумі в місті Блед (Словенія) заявив, що ЄС повинен бути готовий прийняти нові країни-члени до 2030 року. Він наголосив, що розширення блоку є і залишатиметься процесом, заснованим на заслугах, адже членство в Євросоюзі несе як обов’язки, так і переваги.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях