Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

ГУР: росія готується вчинити ще один терористичний акт

Політика9 июня 2023, 15:22 0
Поделиться

На тлі вчиненого росією воєнного злочину на Каховській ГЕС держава-агресор готується вчинити ще один терористичний акт – цього разу на своїй території з подальшим звинуваченням України.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки у коментарі ЗМІ.

За інформацією розвідки, об’єктом для терористичного акту росіяни обрали газотранспортну систему.

Міністерству палива та енергетики України стало відомо про значне зниження тиску в компресорних станціях магістральних газогонів, якими Росія транспортує природній газ до Європи через українську ГТС в межах укладеного в грудні 2019 року контракту на транзит.

Так, з 7 червня 2023 року вихідний тиск у компресорній станції «Курськ» магістрального газопроводу (МГ) «Єлець-Курськ-Кривий Ріг» впав більш, ніж втричі: з 63,3 до 19,4 кгс/см².

Майже тотожні показники падіння тиску зафіксовані й на вході та виході компресорної станції «Курськ» магістрального газопроводу «Прогрес».

Водночас, на точці з’єднання магістральних газопроводів агресора та ГТС України – газовимірювальній станції Суджа – тиск не змінювався і становив:

  • Для МГ «Прогрес» 60,4 кгс/см²;
  • Для МГ «Уренгой-Помари-Ужгород» – 0 кгс/см²;
  • Для МГ «Єлець-Курськ-Кривий-Ріг» – 0 кгс/см².

На думку розвідки, такі небезпечні російські «забави» з тиском можуть свідчити про підготовку до теракту на магістральних газопроводах або інших об’єктах критичної газової інфраструктури рф, аби використати наслідки у пропагандистській кампанії для звинувачення України.

«Вочевидь, відповідний намір держави-терориста націлений на те, щоб посіяти недовіру між Україною і нашими західними партнерами та відволікти увагу від злочинного підриву росією Каховської ГЕС».

Нагадаємо, 6 червня російські окупанти підірвали Каховську ГЕС, яка знаходиться за декілька кілометрів від тимчасово окупованого міста Нова Каховка на Херсонщині. Незабаром вода дістане критичного рівня: починається евакуація з небезпечних районів.

Поделиться
Теги: ГУР

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях