Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

У генштабі рф розповіли про реорганізацію збройних сил росії у 2023 році

Політика4 июня 2023, 16:30 0
Поделиться

Збройні сили держави-терористки росії у 2023 році закінчать формування загальновійськової та повітряної армії, а також московського та ленінградського військових округів, заявив заступник начальника генштабу рф генерал-полковник євгеній бурдинський.

"У 2023 році необхідно своєчасно провести організаційно-штатне забезпечення формування загальновійськової та повітряної армій, армійського корпусу, Азовського військово-морського району, п'яти дивізій та 26 бригад, створення московського та ленінградського військових округів", – написав генерал у статті для червневого номера журналу мо рф "військові комісаріати росії".

Головним завданням військового відомства рф цього року він назвав "виконання завдання на відбір громадян на військову службу за контрактом, у тому числі до іменних підрозділів, а також виконання норм призову громадян на військову службу".

Про необхідність заснувати два нові військові округи – московський та ленінградський – наприкінці минулого року заявив голова міноборони рф сергій шойгу.

"Враховуючи прагнення НАТО наростити військовий потенціал поблизу російських кордонів, а також розширити Північноатлантичний альянс за рахунок Фінляндії та Швеції, потрібне вжиття заходів у відповідь щодо створення відповідного угруповання військ на північному заході росії", – говорив він.

На даний момент в росії існує чотири військові округи – Західний, Центральний, Південний і Східний.

Також шойгу закликав збільшити чисельність армії з 1,15 до 1,5 млн військовослужбовців "для гарантованого вирішення завдань щодо забезпечення військової безпеки". Зокрема, він запропонував довести чисельність військовослужбовців за контрактом до 695 тис осіб.

Президент рф володимир путін підтримав "структурні зміни" збройних сил рф. При цьому влітку 2022 року він уже збільшував штатну чисельність ЗС до 2 млн осіб, з яких 1,15 млн військовослужбовців.

Поделиться
Теги: росія

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях