Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

МО КНР: Китаю і США потрібно стабілізувати відносини, аби вберегти стабільність у світі

Політика4 июня 2023, 10:20 0
Поделиться

Міністр оборони КНР Лі Шанфу заявив, що Китаю і Сполученим Штатам потрібно знайти точки дотику і стабілізувати відносини, аби вберегти стабільність у світі.

Як передає Укрінформ, про це він сказав у промові на безпековому форумі «Діалог Шангрі-Ла» в Сінгапурі.

«Китайсько-американські відносини мають вирішальне значення для глобальної стабільності, а конфлікт між двома країнами став би катастрофою для світу. У нас різні культури та ідеї, але нам потрібно знайти точки дотику, щоб стабілізувати відносини», - сказав Лі.

За його словами, кращі китайсько-американські відносини мають базуватись на взаємній повазі та взаємовигідній співпраці.

Ситуацію з безпекою в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні міністр назвав «серйозною і складною» та заявив, що Китай готовий розвивати з регіональними державами партнерські відносини і зміцнювати довіру.

«Ми працюватимемо над загальновизнаною, чесною та справедливою системою багатосторонніх механізмів безпеки і будемо брати активну участь у безпекових діалогах», - зазначив Лі.

Він додав, що Китай завжди цінував мир і злагоду, але «ніколи не вагатиметься відстоювати свої права та інтереси».

При цьому, глава оборонного відомства вказав на Тайвань і наголосив на готовності Пекіна вжити рішучих заходів для «возз’єднання китайської нації і національного відродження».

«Тайвань є частиною Китаю і це незаперечний факт. Будь-яке іноземне втручання закінчиться провалом. Ми не боїмося суперників», - заявив Лі.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях