Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Мамулашвілі: «вагнерівці» не виходять з Бахмута, бо виходити вже нікому

30 мая 2023, 09:09 0
Поделиться

«вагнерівці» не виходять з Бахмута, бо виходити вже нікому. Про це в заявив засновник і командир «Грузинського національного легіону» Мамука Мамулашвілі в ефірі «Київ 24».

Зазначається, що за останній час пригожин зробив багато гучних заяв: нестача боєприпасів, відхід з Бахмута, приниження кремлівського командування. Проте велика кількість експертів сумніваються в правдивості його слів.

Командир «Грузинського національного легіону» стверджує, що слова пригожина не збігаються з дійсністю. За його словами, ЗСУ дуже гарно попрацювали на цьому напрямку, тому живих бійців пвк «вагнер» майже не лишилось. Ті вагнерівці, які відійшли, це ті, кого не добили.

«Я думаю, що пвк «вагнер» не виходить з Бахмута, а їх фактично немає. Бахмут зіграв дуже велику роль, щоб знищити «вагнер». Тих людей, яких показує пригожин у своїх відео, це частина, яка ще залишилася», – заявив він.

Мамулашвіл назвав ситуацію «дуже гарячою» та повідомив про роботу артилерії їхнього легіону на цьому напрямку.

«На інших ділянках фронту йдуть контактні бої. Чисельність нашого особового складу дає нам можливість працювати на різних ділянках фронту. На багатьох напрямках ситуація нам знайома», – додав він.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях