Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

МО росії визнало атаку морських безпілотників на свій корабель в Чорному морі

Політика25 мая 2023, 15:20 0

російське міністерство оборони визнало атаку морських безпілотників на корабель чорноморського флоту "іван хурс".

Воно стверджує, що атака була "безуспішною" і що всі три безпілотні катери були знищені.

росіяни також опублікували відео знищення безпілотника, але тільки одного. Стан корабля невідомий.

Спершу про атаку БпЛА на "івана" писали російські мілітарі-блогери. За їхніми даними, напад відбувся близько 5 ранку. міністерству оборони знадобилося більше 12 годин, щоб врешті підтвердити атаку.

росіяни стверджують, що їхній корабель виконував завдання для "безпеки функціонування" газових трубопроводів «Турецький потік» та «Блакитний потік» у економічній зоні Туреччині. БпЛА були нібито знищені в 140 км від Босфору.

"іван хурс" – унікальний для рф корабель, що здатний проводити розвідку. Один із двох таких кораблів у російському флоті.

До складу флоту його взяли лише в 2018. Оснащений різноманітними комплексами радіотехнічної розвідки, радіоелектронної боротьби, а також системами зв'язку для забезпечення управління флотом. Декларується, що корабель призначений для стеження за комплексами протиракетної оборони, а точний склад апаратури не розголошується.

За даними Defence Express, дальність приблизного району, де був атакований корабель, від контрольованої території України складає понад 400 км.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях