Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

держдума рф: Польща винна росії 750 млрд доларів за "звільнення від нацистів"

Політика22 мая 2023, 17:28 0
Поделиться

російський політик та голова держдуми країни-агресора в'ячеслав володін заявив, що Польща нібито "зрадила" історичну пам'ять, тому зараз винна росії 750 млрд доларів за "звільнення від нацистів".

Про це росіянин написав у своєму Telegram.

"Польща зрадила історичну пам’ять. Забула, що її звільнення фашистських загарбників вдалося радянському народу дорогою ціною. Польща існує як держава лише завдяки нашій країні", — написав очільник держдуми рф.

На думку володіна, значні польські території з розвиненою промисловістю відійшли Польщі після Другої світової війни лише завдяки росії. В його викривленій картині світу, радянський народ "відривав від себе", щоб відбудувати Польщу.

"У повоєнний час радянський народ, відриваючи від себе, витратив на відновлення та розвиток Польщі за сьогоднішніми оцінками понад 750 млрд доларів (збудовано понад 800 об'єктів промисловості, енергетики, транспорту)", — стверджує росіянин.

Також він звинуватив поляків в тому, що вони нібито відмовилися від "загальної історії". Що саме він розуміє під загальною історією, він не повідомив.

"Відмовившись від загальної історії, Польща повинна повернути придбані за підсумками Другої світової війни території та відшкодувати нашій країні кошти, витрачені на неї у військові та повоєнні роки", — додав представник окупантів.

Поделиться
Теги: Польща

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях