Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Гілларі Клінтон: Перемога Трампа на виборах стане загрозою для України

Політика22 мая 2023, 14:21 0
Поделиться

Колишня державна секретарка США Гілларі Клінтон вважає, що перемога Дональда Трампа на президентських виборах у 2024 році стане загрозою для України. Про це вона сказала в інтерв'ю Financial Times.

Клінтон сказала, що не вірить у перемогу Трампа, але попередила: якщо йому це вдасться, це буде "кінець демократії у Сполучених Штатах" і "кінець України".

Гілларі Клінтон вважає, що "складний, месіанський, самозакоханий, авторитарний" Володимир Путін розраховував на вихід США з НАТО за президентства Трампа.

"Для нього це стало б легкою прогулянкою. І тому, коли Трамп не переміг, він [Путін] вирішив, що має йти вперед", – сказала вона. Це виявилося "абсолютно помилковим розрахунком", додала Клінтон.

Вона припустила, що невдала війна Росії проти України змусила й китайського лідера Сі Цзіньпіна переглянути свої плани щодо Тайваню.

"Трамп був подарунком для таких людей, як Сі та Путін. Він був настільки закоханий в авторитарних лідерів, що не був здатен до будь-якого стратегічного підходу до Китаю. І знаєте, він явно збирався робити все, що Путін хотів від НАТО", – сказала Клінтон.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях