Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Фонд Баффета готується передати Харківській області експериментальні дрони для виявлення мін

Політика29 марта 2023, 17:27 0

Фонд американського громадського діяча і бізнесмена Говарда Грехема Баффета (Howard Graham Buffett) готується передати Харківській області експериментальні дрони, які допоможуть виявляти міни з повітря, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"Фонд Говарда Баффета хоче надати нам експериментальні дрони для виявлення з повітря, обстеження території та нанесення на мапу (місця розташування - ІФ-У) мін із відповідними координатами", - сказав Синєгубов на брифінгу у вівторок.

"Наразі ця техніка вже отримує всі експортні ліцензії та сертифікати в Сполучених Штатах Америки. Щойно вони пройдуть, вони відразу надійдуть на територію Харківської області. Цей фонд визначив територію Харківської області як пріоритетну", - додав голова ОВА.

Як повідомлялося, раніше Баффетт передав харківській поліції чотири сучасні мобільні ДНК-лабораторії ANDE 6C і 300 чипів до них, що здійснюють експрес-аналіз ДНК-зразків, а також 19 потужних генераторів для забезпечення роботи об'єктів критичної та соціальної інфраструктури в регіоні під час вимкнення електроенергії, що виникають унаслідок збройної російської агресії.

Як відомо, Харківська область вважається найбільш забрудненим вибухонебезпечними предметами регіоном України.

Теги: Баффет

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях