Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Кірбі: Припинення вогню просто зараз ратифікує захоплення українських територій

Політика17 марта 2023, 14:30 0

Одна із пропозицій Китаю щодо досягнення миру в Україні, яка передбачає, що сторони мають припинити вогонь та почати домовлятися, явно відповідає інтересам кремля та розходиться з принципами, визначеними Статутом ООН.

Про це заявив під час онлайн-брифінгу координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає кореспондент Укрінформу.

«Всі бачили план (Китаю – ред.) із 12 пунктів, і це викликало великий розголос. Він закликає до припинення вогню», - зазначив представник Білого дому.

Кірбі зауважив, що, з одного боку, ця пропозиція звучить цілком розумно. Однак, за його словами, припинення вогню просто зараз, фактично, ратифікує захоплення українських територій російськими загарбниками.

«По суті, це визнало б здобуток росії в усіх її спробах захопити силою територію сусідньої країни. Крім того, це дозволило б російським військам продовжувати окупацію території суверенної України. Тому припинення вогню просто зараз, на нашу думку, означало б чергове порушення Статуту ООН», - зауважив представник Білого дому.

Він підкреслив, що росія, по суті, змогла б використати цю паузу, щоби посилити свої військові позиції, відновити сили та підготуватися до нового наступу.

Теги: ООН, Кірбі

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях