Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Борис Джонсон переконаний, що війна в Україні може завершитися у 2023 році

Політика1 февраля 2023, 10:40 0
Поделиться

Експремʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон висловив тверде переконання, що війна в Україні з повним звільненням її територій може завершитися у 2023 році, і це є кращим варіантом не лише для України й Заходу, але також для росії.

Про це він сказав у вівторок під час зустрічі з журналістами в Українському домі у Вашингтоні, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми маємо зробити так, аби наші українські друзі отримали те, що їм потрібно, щоб якомога швидше вигнати росіян з усієї території України», – зауважив Джонсон, додавши, що допомога має йти без затримок.

Він висловив переконання, що звільнення українських територій «може статися нинішнього 2023-го року», і це є найкращим варіантом не лише для України.

«Я думаю, що це найкраще для Заходу, але також і для росії», – зазначив експремʼєр.

Він наголосив, що з «катастрофою», яку вчинив путін, треба покінчити якомога швидше.

«Те, що роблять українці – і я бачив це на власні очі кілька разів – це боротьба від імені всіх (нас), вони борються за свободу по всьому світу, вони воюють за людей у Грузії й Молдові, у країнах Балтії та Польщі – скрізь, де існує ризик російського реваншизму чи бажання відбудувати стару радянську імперію», – підкреслив Джонсон.

Тому, продовжив ексглава британського уряду, він залишається палким прихильником України.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях