Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

герасимова та шойгу вважають все більш відірваними від реальності

Політика24 января 2023, 09:11 0
Поделиться

Новопризначеного командувача об'єднаного угрупування сил росії в Україні валерія герасимова та міністра оборони рф сергія шойгу вважають все більш відірваними від реальності через рішення навести лад з повсякденною дисципліною в армії на тлі справжніх проблем.

Про це йдеться у зведенні британської розвідки, опублікованому в понеділок Міністерством оборони Великої Британії у Твіттері, передає Укрінформ.

Як зазначається у зведенні, генерал валерій герасимов, начальник генерального штабу росії та новопризначений головнокомандувач об'єднаного угрупування сил росії в Україні, ймовірно, розпочав свою діяльність із прагнення покращити повсякденну дисципліну розгорнутих військ.

Відтоді, як він почав виконувати свої обов'язки на новій посаді, офіцери намагалися заборонити неформальну форму, поїздки на цивільних автомобілях, використання мобільних телефонів і нестандартні стрижки.

Ці заходи були зустрінуті скептично, заявляє британська розвідка. Однак найбільше глузувань викликали спроби покращити рівень гоління солдат.

Офіційні особи «днр» назвали розстановку пріоритетів «фарсом», який «перешкоджатиме процесу знищення ворога».

Власник проксі-групи вагнера євген пригожин розкритикував військове керівництво рф, припустивши, що «війна — час активних і мужніх, а не голених».

«російські сили продовжують стикатися з оперативним глухим кутом і тяжкими втратами. Те, що герасимов приділяє першорядну увагу в основному другорядним нормативним актам, ймовірно, підтвердить побоювання багатьох його скептиків у росії. Разом з міністром оборони сергієм шойгу його все частіше вважають відірваним від реальності і зосередженим на презентації, а не на суті справи», - йдеться у зведенні.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях