Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Британська розвідка: росії буде важко збільшити чисельність армії до 1,5 млн

Політика23 января 2023, 17:59 0
Поделиться

У рф зіткнуться зі значними труднощами при наборі особового складу та комплектуванні озброєнням і технікою нових військових частин під час запланованої реорганізації армії.

Про це повідомляють британські розвідники, пише Слово і Діло.

Варто зауважити, що 17 січня міністр оборони росії сергій шойгу оголосив про плани істотної реорганізації структури збройних сил рф на період із 2023 по 2026 рік. Зокрема, передбачається збільшення чисельності армії до 1,5 мільйона осіб, що на 11% перевищує заплановане раніше збільшення до 1,35 мільйона.

шойгу також оголосив про відновлення московського та ленінградського військових округів, часткове повернення до радянської організації військ у Західній росії та створення нового армійського корпусу в Карелії.

«Оголошені шойгу плани вказують на те, що російське керівництво готується до тривалого періоду підвищених військових загроз для рф, які зберігатимуться впродовж багатьох років після завершення нинішньої війни в Україні», – йдеться в повідомленні.

Розвідники додають, що росія зіткнеться зі значними труднощами при наборі особового складу та комплектуванні озброєнням і технікою нових військових частин.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях