Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Яку б суму нам не запропонували, ми не передамо «Байрактари» до рф – засновники Baykar Makina

26 августа 2022, 18:58 0
Поделиться

Скільки б грошей турецькій компанії Baykar Makina, що виробляє безпілотники «Байрактар», не пропонували, не може бути й мови про те, щоб у цій ситуації дрони були передані росіянам.
Про це в інтерв’ю BBC заявили брати Халук і Сельчук Байрактари та засновники компанії.

«Гроші не є для нас пріоритетом. Гроші та матеріальні ресурси ніколи не були метою у нашому бізнесі. З Україною наша дружба та співпраця тривають уже багато років. Тому скільки б грошей нам не пропонували, чесно кажучи, не може бути й мови про те, щоб у цій ситуації передати їм їх (москві дрони - ред.). У цей період вся наша підтримка повністю на боці України, оскільки у нас дуже міцний зв'язок, і Україна зазнає дуже несправедливої, агресивної та необґрунтованої атаки. Ніщо не затьмарить нашої співпраці з Україною, незалежно від того, яку суму буде запропоновано, наша позиція з цього приводу зрозуміла», - зазначив Халук Байрактар.

За його словами, в Україні дрони використовують українські військові, саме вони ухвалюють рішення, коли їх застосовувати.

" Так само як і з іншими продуктами. Звичайно, на жаль, у російських ЗМІ ми бачимо наклеп, оскільки наші системи знищують їхні ППО та бронетехніку. Але врешті-решт ми компанія, яка надає технології", - каже він.

При цьому Халук не приховує, що безпілотники "Байрактар" «роблять внесок у боротьбу України за незалежність, і ми працюємо над тим, щоб цей внесок було зроблено у найкращий можливий спосіб».

Брати відкрито підтримують Україну і вже кілька разів безкоштовно передавали дрони українським військовим, а зібрані волонтерами гроші спрямовували на потреби українських біженців.

Як повідомляв Укрінформ, генеральний директор компанії Baykar Makina Халук Байрактар заявив, що робота над створенням підприємства Baykar Makina з виробництва безпілотних літальних апаратів (БПЛА) в Україні триває, нині розробляють дизайн та макет підприємства, придбано ділянку та розпочато офіційну подачу заявки на будівництво.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях