Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Дата народження по ІПН та інші дані про фізичних та юридичних осіб

4 сентября 2023, 01:15 0

Унікальним персональним ідентифікаційним номером (ІПН) в Україні надається реєстраційний номер облікової картки платника податку. Цей номер включає інформацію про дату народження власника та позначення статі. За допомогою спеціальних алгоритмів або автоматизованих сервісів перевірки можна отримати доступ до цих даних.

Розшифровка та перевірка дати народження за ІПН можуть бути корисними у різних ситуаціях, зокрема під час бухгалтерської перевірки або для перевірки правильності складання ІПН. Ці процедури особливо важливі для підприємницької сфери.

Цікаво, що в деяких випадках виявлено помилки при видачі індивідуального податкового номера, які призвели до неправильної розшифровки дати народження та статі особи. Тому важливо мати можливість перевірити ці дані, особливо для ведення бухгалтерського обліку та забезпечення точності інформації. Більше інформації на тему можна отримати за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/yak-diznatysia-datu-narodzhennia-za-ipn/.

Як відбувається визначення дати народження по коду?

ІПН складається з різної кількості цифр для фізичних та юридичних осіб. ІПН для фізичних осіб містить 10 цифр, тоді як для юридичних осіб - 12 цифр. Перші п'ять цифр відображають дату народження особи. Завдяки цьому ви можете дізнатися рік народження по коду.

Більш конкретно, цих п'ять цифр представляють кількість днів, що минули з 31 грудня 1899 року (ця дата використовується як початкова точка для обчислень) до дати народження фізичної особи. Однак, якщо більш ніж 5000 осіб мають однакову дату та рік народження, то перші п'ять цифр ІПН деяких з них можуть відрізнятися. Наприклад, якщо дата народження особи - 1 січня 1977 року, реєстраційний номер платника податків може починатися як з цифри 1, так і з цифри 8.

Існує безліч автоматизованих сервісів для спрощення розшифровки дати народження за ІПН. Використання цих сервісів суттєво полегшує процес обчислення. Це особливо зручно, коли розшифровка дати народження за ІПН здійснюється регулярно, а не лише одноразово.

Остання цифра ІПН відображає стать власника. Якщо ця цифра парна, вона позначає жіночу стать, а якщо непарна - чоловічу.

Дата народження по ІПН та інші дані про фізичних та юридичних осіб

Виконуючи перевірку за ІПН, ви отримуєте не лише можливість підтвердити дійсність податкового номера, дату народження та стать власника, але й доступ до різних інших важливих даних. Наприклад, за допомогою ІПН можна отримати повне ім'я особи, якщо вона є фізичною особою-підприємцем. Це відкриває можливості для більш детального пошуку та отримання розширеної інформації про громадянина.

Одним із ресурсів, що надає такий всебічний аналіз, є система YouControl, яка забезпечує вичерпні дані про юридичних та фізичних осіб-підприємців. Тому, якщо вам потрібна достовірна та повна інформація про власника ІПН, звертайтеся до YouControl!

 

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях