Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Особливості використання вантажного таксі в центрі Києва

27 июля 2023, 02:34 0

Вирішивши скористатись послугою вантажного таксі по центру Києва, для перевезення особистих речей чи комерційного вантажу, потрібно врахувати деякі особливості. Частина з них пов’язана як з обмеженнями руху транспорту, відповідно до правил дорожнього руху, так і з особливостями архітектури старої частини міста.

Також звернути увагу потрібно і на день тижня коли відбувається перевезення, адже іноді бувають певні тимчасові заборони на пересування центральною частиною міста. Отож давайте розглянемо основні моменти, на які потрібно звернути увагу під час замовлення вантажного таксі:

1. Якщо до місця загрузки чи вигрузки потрібно їхати через арку, потрібно вказати це оператору вантажного таксі. Адже в центрі в деяких будинках вона має або маленькі габарити, або має вигнуту форму і при повороті авто може не пройти. У випадку коли вона присутня, потрібно вибрати авто меншого розміру, більш маневрене. Але варто мати на увазі, що це може призвести до того, що потрібно буде зробити декілька ходок.

2. Якщо масштаб перевезень великий і було замовлено було габаритне авто, формату 5-тонника або 10-тоника, варто уточнити у вантажному таксі, чи є у них спеціальний дозвіл. Адже у більшості випадків, пересування крупнотоннажних автомобілів центом міста заборонено, і потребує спеціального дозволу. Але якщо ж ви все-таки вирішили обрати компанію, в якої немає дозволу, рекомендуємо одразу викликати 2 вантажівки, для оперативного сумісного завантаження та розвантаження.

3. Питання з місцем паркування вантажного таксі. Для центру міста, це – актуальне питання, і може статись ситуація, що машина не зможе близько під’їхати до місця погрузки. В такому випадку потрібно або заздалегідь забронювати місце для паркування, або, якщо це не можливо, замовити у компанії додатково транспортувальні візки, для зручності та швидкої роботи вантажників. Ще потрібно врахувати, що місце розвантаження чи завантаження взагалі буде недоступним в робочий час, і тоді потрібно замовляти на вечірній або нічний час.

4. Завантаженість автомобільного трафіку. Центр міста як правило перенавантажений транспортом, і затори це нормальна ситуація. Тому з урахування можливого більш тривалого пересування вантажного таксі, планувати свій час та час коли повинна відбутися вигрузка.  Варто обговорити з водієм маршрут, який по відстані буде довшим, але не доведеться витрачати додатковий час на затори. А також, варто обрати більш вільний час, наприклад після 11 години ранку, або до 17 години вечора.

Отож, плануючи вантажні перевезення центом Києва, потрібно вирішити яким транспортом це виконувати, доречі в багато компаній, наприклад вантажне таксі Абрикос, має такі дозволи, і замовлення не доведеться виконувати двома машинами. Також з урахуванням наявності вузької арки та ситуації з заторам, вибирати підходящий автомобіль або час замовлення. Бажаємо вдалого перевезення по центру міста!

Джерело: Вантажне таксі Абрикос abricos.kiev.ua

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях