Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Чоловічий одяг від українських брендів — однозначно варто спробувати

7 апреля 2022, 15:23 0

Індустрія чоловічого одягу в Україні активно розвивається. Це означає, що до нашої уваги — безліч цікавих українських брендів. Чудова якість, незвичайний крій, зручність, а також унікальна концепція та цінності — виробники мають чим здивувати клієнтів. Тож якщо ви досі не знаєте, хто такі Авіація Галичини, Dastish Fantastish та Riot Division — читайте нашу статтю. Ми розповімо про виробників чоловічого одягу, в яких ви точно закохаєтесь. 

Натхненні армією: Авіація Галичини

Цей бренд зявився у 2014 році. Його творці надихнулися новою українською армією, яка мужньо боронить кордони держави. Тематика одягу — авіаційна. Він яскраво вирізняється стильним кроєм та унікальними принтами, які дбайливо та з любов'ю створює команда дизайнерів. Очолює роботу над новими колекціями головний дизайнер бренду, Уляна Барабаш.

Окрім одягу для чоловіків, Авіація шиє вбрання для жінок та діток. А ще — індивідуальні та корпоративні замовлення. Поглянути, як виглядають речі, можна в інтернет-магазині бренду aviatsiyahalychyny.com. А кияни та львів'яни можуть відвідати оффлайн-магазини бренду. 

Вуличний стиль від Dastish Fantastish 

Цей бренд доводить: поєднати любов до електронної музики та стильного чоловічого одягу можливе. Адже спочатку, у 2009 році, назва “Dastish Fantastish” належала проєкту електронної музики. У 2012 році Володимир Демчинський, дизайнер за освітою, почав шити одяг для чоловіків. Всі Колекції — у стилі street fashion. Вони презентують покупцям базовий та верхній одяг, а також взуття, сумки, головні та аксесуари. Кожна лінійка бренду — не лише якісна та стильна, а й несе у собі певний соціальний меседж, привертає увагу до тих чи інших проблем громадськості. 

Riot Division

Вважаєте, що футбольний хуліган не може шити одяг? Досить мислити стереотипами. Бренд чоловічого одягу, створений Олегом Морозом — фотографом та футбольним хуліганом — доводить протилежне. Riot Division існує вже понад 10 років — з 2010-го. Він став відомим завдяки кофті капюшону з маскою, яка дозволяла приховувати обличчя. А зараз, випускає не лише такі куртки, а й футболки, сорочки, шорти та навіть кросівки. Окрім інтернет-магазину ua.riotdivision.tech, у бренду є власна крамниця в Києві.

Це далеко не повний список українських бренів, які варті уваги. Їх є набагато більше: не вистачить і 10 сторінок такого тексту. Тож шукайте новинки, підтримуйте виробників та пам'ятайте: українське — це надзвичайно круто! 

 

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях