Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Найкращі керамічні панелі для кімнати до 10 квадратів

1 декабря 2022, 16:17 0

Асортимент керамічних обігрівачів з різними характеристиками дозволяє підібрати панель під будь-які кошти й задачі. Прилади використовуються не лише для додаткового обігріву. За повного відключення опалення вони здатні взяти на себе роль основного джерела тепла.

Керамічні панелі мають достатньо переваг: працюють безшумно, не висушують повітря, не спалюють кисень. Придбати обігрівач можна стандартного формату або під конкретний інтер’єр. Якщо вам потрібно обігріти приміщення площею 10 м², пропонуємо звернути увагу на популярні серед споживачів моделі.

AFRICA X550 

Керамічний обігрівач з елегантним зовнішнім виглядом дуже легко інтегрувати в інтер’єр будь-якого приміщення. Він може використовуватись у квартирах, приватних будинках, офісах для організації як основного, так і додаткового опалення.

Наявність цифрового терморегулятора дозволяє налаштовувати параметри нагріву повітря. Завдяки програматору, ви зможете встановлювати зручний для себе цикл його роботи. Функція блокування від дітей, контролю температури й режим «антифриз» забезпечують ефективність роботи приладу та максимальний комфорт під час використання.

Обігрівачі швидко нагрівають навколишній простір, не пересушують повітря. Максимальна температура, до якої можуть нагріватись керамічні панелі у Харкові, становить 85 °C. Більшу частину тепла панелі віддають у вигляді довгохвильового інфрачервоного випромінювання, яке генерується по всій площі пристрою.

Монтаж приладу не потребує зайвих зусиль. Він закріплюється на стіні та за потреби включається в розетку. Товщина супертонкого обігрівача всього 1,2 см, тому для його розміщення не потрібно багато місця. Глянцева поверхня виробу виглядає елегантно й має чудові зносостійкі характеристики.

Ardesto HCP-400BGM

Робота електричного приладу базується на інфрачервоному випромінюванні, яке поглинається предметами, що стоять у приміщенні. Завдяки цьому у кімнаті, де він розміщений, створюється тепла атмосфера. Як би холодно не було за вікном, ви забезпечите собі тепло, дотримуючись вимог щодо обсягу опалювальної площі та розташування апарату.

Керамічній панелі властивий високий коефіцієнт корисної дії. Вона має великий міцний корпус, в якому надійно схований нагрівальний елемент. Прилад є економічним під час нагріву, не потребує багато електрики. Розташовані зі зворотного боку керувальні елементи дозволяють задавати необхідні параметри обігріву. Завдяки цьому у приміщенні створюється оптимальне температурне середовище.

Прилад оснащений захистом від перегріву, який спрацьовує, коли температура підіймається до певних показників. Ще один важливий момент — він може застосовуватись на відкритому повітрі без навісу (має коефіцієнт захисту від пилу і вологи IP54). Виріб від Ardesto можна замовити на сайті магазина Алло в Харкові. Забарвлення під текстуру каменю або дерева робить обігрівач не просто функціональним предметом, а і яскравим елементом декору.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях