Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Будівельні риштування проти опалубки - їх відмінності

24 мая 2022, 02:00 0

Можливо, ви часто чули слова «риштування» та «каркас» у будівельній галузі. Способи їх використання та застосування значно різняться. Обидва є тимчасовими спорудами, створеними на ділянці задля досягнення певних цілей. Надзвичайно важливо знати їх відмінності та способи їх використання для виконання будівельного проекту. Отже, розгляньмо різницю між лісами та опалубкою. Детальніше на сайті Укр-стадарт.

Застосування риштування та опалубки

Опалубкова система
Опалубка також є тимчасовою конструкцією, що використовується як форма для заливання бетону в приміщення до тих пір, поки він не набуде міцності та форми. Це свого роду система покриття, призначена для будівельних конструкцій, включаючи стіни, бетонні плити та колони.

Система будівельних риштувань
Риштування - це тимчасова конструкція, що забезпечує рівну платформу для робітників та матеріалів. Ліси використовуються по всій будівлі для переміщення та перенесення ваги. Крім того, вони допомагають забезпечити доступ у викопаних глибоких траншеях або висотних спорудах. Система лісів забезпечує безперешкодний доступ, щоб забезпечити повну безпеку людей.

Їхні типи

Опалубкова система
Опалубка буває двох видів: дерев'яна та сталева. Матеріальний склад кожного з них, як показано нижче:

  1. Опалубка з дерева, що складається з профнастилу, дощок, підпірок та ригелів.
  2. Сталева опалубка складається зі сталевих листів, трійника та куточка.

Система будівельних риштувань

Системи будівельних риштувань доступні у чотирьох типах: рамні, клино-хомутові, ригельні та підвісні. Риштування виконані зі сталі - це міцна та безпечна конструкція. Сталь тепер є одним із найміцніших матеріалів для будівельних риштувань, забезпечуючи безпечну та стійку платформу для роботи.
Може витримувати навантаження і тиск, яким повинні зазнавати ліси з вагою робітників та обладнання, а також сили, які він може відчувати при сильному вітрі.
Сталь міцно і надійно протистоїть всьому, а це означає, що можна менше турбуватися про те, що будівельні ліси розваляться або розхитаються і наражають на небезпеку робітників або перехожих.

Складаються риштування з рам, діагоналей, горизонталей, домкратів, ригелів та дерев'яних настилів.

Зв'язатися з нами

Ви шукаєте високоякісні та довговічні будівельні риштування та опалубні системи для реалізації свого будівельного проекту?
В Укр-стандарт ми гарантуємо, що ви отримаєте якісну та надійну опалубну систему, мобільні риштування, алюмінієві риштовки та інші системи будівельних лісів за найкращими цінами в Україні. Наші конструкції будівельних риштувань ідеально підходять як для скромних домашніх робіт, так і для найскладніших будівельних робіт.

Ми працюємо під час війни, щоб оперативно відновити країну. Доставка по всій Україні.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях