Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Купуйте горизонтальні жалюзі по доступній ціні: різноманіття від компанії «Артіка»

9 сентября 2020, 21:44 0
Поделиться

Якщо вам потрібно купити жалюзі горизонтальні, просто піти в магазин – не є виходом. Щоб конструкція виконувала свою роботу максимально якісно, потрібно виготовити їх під оригінальні розміри. Це дозволить залишити доступ природному освітленню, але уберегти все навкруги від вигорання під активним сонячним промінням, яке особливо агресивно для яскравих шпалер, меблів і не тільки. А щоб працювати та відпочивати було максимально комфортно, світовий потік потрібно регулювати. І горизонтальні жалюзі допоможуть досягнути потрібного ефекту. Особливо якщо замовити їх виготовлення під параметри кожного вікна.

Сьогодні зробити це стало як ніколи зручно, оскільки процедуру можна провести через інтернет. В цьому допоможе компанія «Артіка», яка дозволить зробити заміри і виконає замовлення відповідно до переданих показників. Тому в їх функціональності можна не сумніватись. Особливо, якщо вікна мають нестандартну форму, занадто великі або малі. Також горизонтальні жалюзі можна поставити на вікна горизонтального типу, а мансардні та інші нестандартні формати.

Дизайни «Артіка» використовує більш ніж універсальні. Вони дозволяють економити простір, а також підлаштовуватись від дизайн обраної кімнати в будинку. Сучасний інтер’єр дозволяє використовувати той або інший варіант жалюзі. Дані атрибути для вікон економлять простір, особливо в порівнянні з класичними шпалерами. Серед доступного асортименту є різноманітні кольори і відтінки. Обрати варіант можна залежно від таких параметрів:

  • Яким способом система установлена, а також, який спосіб кріплення використовується. Є стандартні системи, де устанавлюють поперечні широкі пластини, які між собою поєднані за допомогою ниток. Також дуже популярним варіантом можна назвати Venus. Цей формат передбачає монтаж на стулку вікна. Компанія їх розробляє спеціально під замовлення в залежності від типу вікна. наприклад, для металопластикових та дерев'яних вікон. Подібний спосіб кріплення дозволяє захистити конструкцію від провисання.
  • Матеріалів, з яких виготовляються горизонтальні жалюзі. Компанія «Артіка» може виготовити конструкції з більшості популярних матеріалів, що дозволяє отримати прекрасний результат. Наприклад, компанія передбачає використання дерева. А воно вважається одним з найбільш екологічних матеріалів. До того ж ламелі мають приємний малюнок дерева, що візуально дуже їх прикрашає. Також компанія може порадити використовувати алюміній. У таких горизонтальних жалюзі дуже багато переваг, включаючи відносну дешевизну, міцність та стійкість до деформацій.
  • Колір. Жалюзі повинне підкреслювати інтер’єр кімнати, а не бути стороннім об’єктом в ній. Тому бажано обирати модель, яка не буде вибиватись з загального стилю кімнати. Хоча якщо хочеться чогось сміливого можна спробувати зробити з жалюзі яскравий акцент. У будь-якому випадку консультанти компанії допоможуть зробити максимально вигідний вибір.

Переваги замовлення жалюзі в компанії «Артіка» очевидні. Це завжди високий сервіс, доступні ціни та індивідуальний підхід до обслуговування клієнтів.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях