Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Обираємо комплекти сучасного навчального обладнання для шкільних кабінетів

Товары для дома4 декабря 2019, 13:49 0
Поделиться

Нові можливості оснащення шкіл: комплекти навчального обладнання

Оснащення шкільних кабінетів під ключ і покупка готових наборів навчального обладнання — чи не найпоширеніші послуги, які замовляють сучасні освітні заклади. В чому така популярність? Відповідь проста: ретельно підібраний спеціалістом комплект учнівський купити і швидше, і вигідніше, ніж відшукати все необхідне самостійно в різних магазинах. Переконайтеся самі.

Розглянемо на прикладі. З чим доводиться зіткнутися, обираючи інтерактивний комплект для школи?

Інтерактивна дошка: комплект додаткового обладнання

Якщо ви вирішили оновити кабінет і придбати дошку, то для створення повноцінного мультимедійного комплексу знадобиться ще й:

  • Мультимедійний проэктор (довго- чи короткофокусний).

  • Вчительський ноутбук або ПК.

Які моделі цієї техніки сумісні між собою? Де додатково замовити монтажний комплект робіт по встановленню та налаштуванню техніки? Навряд чи вчитель знатиме відповідь.

Яке ще обладнання необхідне для сучасних шкіл

Окрім інтерактивного комплекту, школам також може знадобитись:

  • Комплект меблів для кабінету фізики, хімії, біології та інших шкільних дисциплін.

  • Комплект інструментів для уроків трудового навчання. Сюди входять і комплект для шиття, і комплект столярних інструментів. Також можна додати у комплект інструменти для занять зі слюсарської справи тощо.

  • Комплект плакатів для оформлення кабінету початкових класів згідно з вимогами МОНУ.

Все вище перераховане придбати дуже просто: в одному інтернет-магазині, з доставкою і навіть із установкою. Тому виникає наступне питання:

Чому ж більшість українських шкіл досі не укомплектовані?

Існує ряд перешкод:

  1. Недостатність фінансування.

Замовити в кабінет хімії комплект реактивів або демонстраційний комплект вимірювальних приладів — не становить проблем. А от повний комплект учнівських меблів купить уже не кожна школа. Тому й переоснащення деяких навчальних закладів затягується на невизначений період.

  1. Відсутність сервісної та методичної підтримки.

Якщо навіть у школи є досить коштів, щоб купити комплект кабінету фізики, на цьому питання не закінчуються. Один постачальник пропонує комплект лабораторний «Оптика і квантова фізика». Інший — запевняє, що комплект «Оптика» простіший у користуванні, а квантову фізику краще вивчати з окремим навчальним обладнанням. І що робити вчителю в такому випадку?

Повний комплект обладнання для кабінету фізики купити загалом нескладно. Але чи буде в ньому все саме в такій кількості, щоб вистачило протягом навчального року? Чи достатньо буде лише на семестр? Знову навряд чи хтось зможе відповісти.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Последние новости

читать
Мы в соц.сетях