Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

КНДІСЕ: Гіперзвукова ракета "Циркон" не відповідає заявленим росією характеристикам

Техніка і гаджети16 февраля 2024, 17:24 0

Гіперзвукова ракета "Циркон", запущена окупантами по Україні 7 лютого, не відповідає заявленим росією характеристикам, адже вона була уражена українською протиповітряною обороною і не виконала свого завдання. Про це в ефірі телемарафону розповів завідувач лабораторії військових досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Андрій Кульчицький.

"Виконуючи роботи з експертного дослідження зазначених уламків, які нам дісталися з місця збиття ракети, ми визначили, що це новітня російська ракета, яка нібито не має аналогів у світі, типу 3М22 "Циркон", яку вони називають "вбивцею авіаносців", хвалили і розхвалювали", – сказав Кульчицький.

За його словами, "Циркон" було уражено над Києвом ракетою протиповітряної оборони. Ракета росіян змінила курс і впала, не досягнувши тієї цілі, по якій окупанти її запускали.

Він наголосив, що 7 лютого було два ураження "Циркона" і два місця падіння уламків – їх продовжують досліджувати.

Кульчицький зазначив, що наразі вже можна стверджувати, що заявлені росіянами тактико-технічні характеристики "Циркона" не відповідають дійсності, тому що, попри високу швидкість, ракета була уражена на шляху до своєї цілі і не досягла місця призначення.

"Задачу, покладену на бойову ракету, вона не виконала", – сказав завідувач лабораторії КНДІСЕ.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях